ÖRNEKLERE DÖN

Örnek: #1234

Protokol Davetiyesi Yazımı

DAVETİYE ZARFI ÜZERİNE İSİM YAZIMI – PROTOKOL DAVETİYESİ

Eğer hayalinizdeki düğünü, organizasyonu yapmak istiyorsanız, buna en uygun davetiyeyi bularak başlamalısınız. Çünkü konuklarınızı düğünden haberdar edecek, organizasyonunuzu herkese duyuracak yegane araç sizin seçip hazırlayacağınız davetiyelerdir. Davetiyeniz, konuklara düğününüz, organizasyonunuz hakkında düşündüğünüzden daha çok bilgi verir. Bu sebeple davetiye seçiminde titiz ve sabırlı olmak gerekir.

Davetiyenizi özel bir şekilde seçtikten sonra sıra sevdiklerinize göndereceğiniz bu davetiyenin üzerine onların isimlerini yazmaya gelmiştir…İşte bu sırada ekibimiz ile birlikte devreye girerek davetiyelerinizin üzerine modern yazı stilleriyle özel bir şekilde davetlilerinizin ismini yazıyoruz.
Son zamanlarda davetiyelerinde farklılık yaratmak isteyen çiftler, şirketler, kurumlar, profesyonel bir hizmet almak için bizi tercih edip özel bir şekilde bu yazım hizmetini almaktadır. GÜZEL YAZI SANATI KALİGRAFİ ile davetiye zarfı üstü yazılarınızı yazdırarak davetlilerinize o güne dair hoş bir hatıra bırakabilirsiniz…
Eğer siz de davetiye yazılarınızın kişiye özel olmasını ve günümüzün davetiye üstü yazılarında moda haline gelen kaligrafi ile yazılan davetiyelerden organizasyonlarınızda kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışmaya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.