Çini Tabak Üzerine Hat Sanatı ve Kaligrafi İle Kişiye Özel Yazı

İŞLEMELİ VE KABARTMALI EL İŞÇİLİĞİ KÜTAHYA ÇİNİLERİ ÜZERİNE (İSİM-SÖZ) YAZI

Çini sanatı; Osmanlılardan günümüze kadar gelmiş geleneksel Türk sanatlarından biri olan iç ve dış mimari süslemelerin yanısıra toprağın pişirildikten sonra şekil verilip kap-kacak, tabak, vazo, sürahi vb gibi eşyalar üretilmesine olanak sağlayan bir el sanatıdır.

SABIRLA SINANMANIN BİR ÜRÜNÜ OLAN ÇİNİ yoğun bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu özel sanat ile hazırlanan birçok farklı boyutta ve desende olan çini tabaklarının güzelliğini kaligrafi sanatı ile birleştirerek kişiye özel ürünler hazırlamaktayız.

Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günleri vb. özel günler  başta olmak üzere sevdiklerinize armağan edebileceğiniz nitelikte farklı konseptlerdeki yazı stilleri ve tabak desenleri mevcuttur.

Birinci sınıf malzemeler ile hazırlanan estetik çini tabaklar size özel bir yazı tasarımı uygulandıktan sonra özel boyutlu boncuk boyalar ve simli taşlar ile işlenerek kişiye özel ürünler haline gelmektedir.

Ürünleriniz özel tekniklerle hazırlanmakta ve yıllarca duvarda, masada, vitrinde zarar görmeden ilk günkü orjinalliğinden hiçbir şey kaybeymeden kalacağına emin olabilirsiniz.

Çini tabak üzerine istediğiniz isim, metin, şiir, söz vb. yazılarınızı kaligrafi ve hat sanatı ile yazmaktayız.

Türkiye’nin hatta Dünya’nın neresinde olursanız olun talepleriniz doğrultusunda profesyonel bir şekilde siparişlerinizi hazırlayıp kargo hizmetimiz ile hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

7/24 Hizmet veren ekibimize mail, telefon, whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

ÜRÜNLERİMİZ VE İŞÇİLİĞİMİZ HAKKINDA 

 1. Tamamı EL İŞÇİLİĞİ KÜTAHYA ÇİNİLERİDİR. Çiniler ekibimizdeki devlet sanatçıları tarafından hazırlanmaktadır.
 2. Kenarları işlemeli ve kabartmalı olup daha sade bir tasarım isteyen müşterilerimize özel modellerde mevcuttur.
 3. Ürünler gösterişli bir boyuta sahip olup 25cm (tabak çapı) – 25cm x 25cm x 4cm (kadife kutu) – 17cm (yazı alanı) şeklinde ölçüdedirler.
 4. Ürünler sunum açısından çalışmanın görselliğini tamamlayacak ve etkileyici bir hava katacak şekilde özel kadife kutusunda gönderilmektedir.
 5. Ayrıca kadife kutusunda olmadan da kullanabilmesi (yer tasarrufu sağlamak) için ayaklıkları da kutusunda gönderilmektedir.
 6. Çini tabak istenirse duvara asılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
 7.  Harflerin üzerine özel boyalar ve simlerle işlemeler yapılarak ortamdaki ışığa göre parlayıp dikkat çekici bir sanatsal çalışma olması sağlanmıştır.

 KİŞİYE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN ÜRÜNLERLE  

 • Doğum günü , anneler günü , babalar günü hediyesi vb.
 • Evlilik teklifi , yıldönümü hediyesi vb.
 • Ofis, büro, makam hediyesi vb.
 • Geleneksel hediye, Yurt dışına hediye vb.
 • Kişiye özel hediye vb.
 • Kurumsal hediye vb.   şeklinde hizmet vermekteyiz…

KURUMSAL HEDİYELİK KADİFE KUTULU ÇİNİ TABAKLAR

Türkiye’de ve Dünya’da önce gelen kurum, kuruluş, şirket, firma vb. birçok yere hizmet veren ekibimiz hazırladığı küçük büyük tüm ürünlerini, eserlerini birer referans olarak görmenin bilincinde olup tüm müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir.

Birçok Şirket, firma  KURUMSAL HEDİYELİK  konusunda da yıllardır bizi tercih etmektedir. Toplu ürün hizmetimizle de kalitemizden ödün vermeden kurumsal hediyelik noktasında bizimle çalışarak sektörünüzdeki rakiplerinize karşı fark yaratmanızı sağlıyoruz. Kısa sürede şirketinize, kurumunuza özel tasarımlar hazırlıyor bunları beğeninize sunuyoruz. Sonrasında beğendiğiniz üründen yüzlerce hatta binlerce adette hazırlıyor kaliteyi bütün ürünlerde koruyacak şekilde hızlı bir hizmet veriyoruz…

 Kişisel değil ancak kişiye özel hediye ile farkındalık yaratıp kalıcı bir etki sağlayabilirsiniz!

Bu sözü ilke edinerek sizlere kalıcı ve kişiye özel hediyelik çözümler oluşturuyoruz.

Çini tabak üzerine yazım işleminde fiyatlarımız : tabağın boyutuna, yazının süslemesine, çini tabakların modeline (kenar desenindeki işçiliğe) göre değişmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun ürünümüz mevcuttur.

 

 

Aşağıda müşterilerimize hazırlanan çalışmalardan örnekler yer alıyor. Resimleri büyük görmek veya size özel olarak benzer bir çalışma yaptırmak istiyorsanız resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Galerinin devamında boş çini tabaklarını incelemeyi unutmayın!

 

Örnek çalışmalarımız gibi aşağıdaki yazısız çini modellerimizi beğenip üzerine dilediğiniz ismi, şiiri, güzel sözü veya herhangi bir metni yazdırabilirsiniz. Bunun için de resimler üzerine tıklamanız yeterlidir.