KURUMSAL HEDİYELİK – KADİFE KUTULU,LOGO BASKILI HAT YAZILI ÇİNİ TABAKLAR

GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI İLE ÖZGÜN VE KİŞİYE, (KURUMA-ŞİRKETE) ÖZEL KURUMSAL HEDİYELİKLER

Kurumsal Hediyenin Önemi,

Seçtiğiniz Kurumsal Hediye firmanızın marka imajı ve kişiye verdiğiniz değerin bir ifadesini taşır. Bu sebeple, Kurumsal Hediye seçimi rastlantıya bırakılmayacak kadar önemlidir. Hediye seçimini sıkıcı ve zaman alıcı olarak nitelendirmek yerine, hedef kitleye firmanızın mesajını iletmek için önemli bir fırsat olarak görmelisiniz.

Yıllardır bu sektörde hizmet verirken izlenimlerimiz neticesinde, Satış ve Pazarlama veya İnsan Kaynakları departmanları ile koordine olmaksızın sadece Satın Alma departmanının prosedürlerine göre yürütülen Kurumsal Hediye alımları başarıya ulaşamaz.

Bayilerinize, personelinize, çalıştığınız şirketlere veya müşterilerinize hediye vermeyi düşünüyorsanız, genel eğilim herkese aynı hediyeyi vermektir. Aksi halde hediyelerin eş değer olmadığı düşüncesi bazı kişiler üzerinde olumsuz etki bırakacak ve projenizi başarısız kılacaktır.

Kurumsal Hediye Seçimi, 

Müşterilerinize hediye seçmek için öncelikle hediye vermeyi düşündüğünüz kişileri listeleyin. Sonrasında her birini işletmeniz için taşıdığı öneme göre oluşturacağınız kategorilerden birine kaydedin.  Kurumsal hediye  seçimini organize biçimde yapan firmaların bu mantıkla hazırlanmış listeleri vardır. Hazır listeleriniz varsa, yapılacak hediye projesi öncesi ilgili birimlerin yeniden gözden geçirmesi yerinde olacaktır. Çoğunlukla zaman içerisinde listelerde güncellemeyi gerektiren değişiklikler olmaktadır.

Listeleri netleştirdikten sonra hediye alımı için ayıracağınız bütçeyi belirleyin. Şüphesiz her firmada olduğu gibi, sizin de özel konum olarak değerlendirdiğiniz bir veya birkaç müşteri kategorisi vardır. VIP müşterilerinize yine VIP kurumsal hediyeler tercih etmelisiniz. Ortalama bir müşterinize VIP kurumsal hediye vermek kaynak kaybı olacaktır. Öte yandan, VIP müşterinize hediye olarak plastik bir kalem, takvim veya ajanda gibi sıradan hediyeler vermek ise büyük bir hata olacaktır. VIP müşterinize hediye seçerken aranızdaki iş hacmi ile ilişkilendirilebilecek bir tercih yapmalısınız.

Kurumsal Hediye seçimi için internette kaybolmadan, güvenilir ve deneyimli profesyoneller ile çalışmayı tercih ediniz. Türkiye’nin önde gelen firmalarına Kurumsal Hediye konusunda 2005 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ekibimiz, belirlediğiniz bütçe ve miktar bilgilerini dikkate alarak birçok farklı alternatif sunarak Kurumsal Hediye noktasında en uygun olanlarını sizin için teklife dönüştürecektir.

       Kişisel değil ancak kişiye özel hediye ile farkındalık yaratıp kalıcı bir etki sağlayabilirsiniz!

Belli bütçe ve kabul gören iş etiği çerçevesinde seçilen hediyenin kişiye özel olması sizi ve sizin hediyenizi diğerlerinden ayırır. Tüm müşterilerinize aynı hediyeyi göndermek sizin kesinlikle çok daha az zamanınızı alacaktır ancak büyük bir etki bırakmayacaktır. Bu bağlamda ekibimiz ile yıllardır:

KURUMSAL HEDİYE noktasında diğer şirketler arasından sıyrılıp tamamen özgün ve kişiye özel hediyeler hazırlamakta hem hediyelerinizle farkınızı ortaya koymanızda hem de hediyeleriniz ile kalıcı birer etki bırakmanızı sağlamaktayız.

Birçok Şirket, firma  KURUMSAL HEDİYELİK  konusunda da yıllardır bizi tercih etmektedir. Toplu ürün hizmetimizle de kalitemizden ödün vermeden kurumsal hediyelik noktasında bizimle çalışarak sektörünüzdeki rakiplerinize karşı fark yaratmanızı sağlıyoruz. Kısa sürede şirketinize, kurumunuza özel tasarımlar hazırlıyor bunları beğeninize sunuyoruz. Sonrasında beğendiğiniz üründen yüzlerce hatta binlerce adette hazırlıyor kaliteyi bütün ürünlerde koruyacak şekilde hızlı bir hizmet veriyoruz…

Kurumsal Hediye tercihinizi yaparken, ucuzluk tek belirleyici oldu ise, biliniz ki; hediye verdiğiniz kişi de aynı biçimde algılayacaktır. Bir yandan bütçeniz içinde kalmayı başarırken, bir yandan da farklı ve kişiye özel hediyeler için ekibimizden profesyonel bir destek alabilirsiniz…

Para tasarrufu için reklam harcamalarını durduran kişi, zaman tasarrufu için saatini de durdurabilir.

Henry FORD 1863 – 1947