ÖRNEKLERE DÖN

Örnek: #2347

ÇİNİ TABAĞA LOGO BASKI

ÇİNİ TABAĞA BASKI

Kurumsal Hediye noktasında tamamen el işçiliği kütahya çini tabakları üzerine logo-resim vb. baskı hizmeti vermekteyiz. Profesyonel bir tasarım ekibi ve alanında usta devlet sanatçıları ile hazırlamış olduğumuz bu çalışmalar sizlere özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çalışmalar kurumsal hediye bir diğer ifade ile promosyon ürün olmaktan çıkacak ve markanızı en iyi şekilde temsil ederek markanıza değer katacak ürünler haline gelecektir.

Kurumsal hediye noktasında yeni bir trend haline gelen el işçiliği ürünler usta sanatçıların ellerinden çıkarak daha etkileyici bir halde sizlere sunulmaktadır.
Fİrmanızı, şirketinizi, kurumunuzu Geleneksel Türk El Sanatları dalları ile hazırlanmış olan bu özel çalışmalar ile özel hediyeler ile ifade edebilirsiniz.

kurumsal hediyelik çini tabaklar, firmaya özel hediye, promosyon hediye, vip hediye, hat yazılı çini tabak, yazıdasanat, logo baskılı tabak, tabağa logo, promosyon çini tabak, hediyelik çini tabak, kadife kutulu çini tabak, tabağa logo, çiniye logo, kurumsal hediye çini tabak, hat yazılı çini tabak

Bu Çalışmaya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.