Porselen Tabak Üzerine Hat Yazısı – Tabağa Kaligrafi Sanatı İsim Yazımı

Özel, şık porselen tabaklara söz, isim, şiir vb. yazdırarak sevdiklerinize güzel bir hediye veya evinize hatta ofisinize estetik bir süs eşyası edinebilirsiniz.

Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günlerinde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz nitelikte farklı konseptlerdeki yazı stilleri ve tabak desenleri mevcuttur.

Birinci sınıf, estetik porselen tabaklar, özel boncuk boyalar ve simler ile işlenerek kişiye özel tasarımlarla çok özel ürünler hazırlıyoruz. Profesyonel olarak hazırlanan ürünlerimizi titiz bir işçilikle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz…

Ürünlerin yıllarca duvarda, masada, vitrininizde zarar görmeden duracağından emin olabilirsiniz.

Porselen tabak üzerine istediğiniz isim, metin, şiir, söz vb. yazılarınızı kaligrafi ve hat sanatı ile yazmaktayız.

Türkiye’nin hatta Dünya’nın neresinde olursanız olun kargo ile ürünlerimizi talep edebilirsiniz.

Ürün fiyatlarımız tabağın boyutuna, yazının süslemesine, tabak çeşitlerine göre değişmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun yazılarımız porselenlerimiz mevcuttur.

Aşağıda daha önceden müşterilerimize hazırlanan çalışmalardan örnekler yer alıyor. Resimleri büyük görmek veya size özel olarak benzer bir çalışma yaptırmak istiyorsanız resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Galeri devamında boş porselen modellerini de incelemeyi unutmayın!

Örnek çalışmalarımız gibi aşağıdaki yazısız porselen modellerimizi beğenip üzerine dilediğiniz ismi, şiiri, güzel sözü veya herhangi bir metni yazdırabilirsiniz. Bunun için de resimler üzerine tıklamanız yeterlidir.