Ebru Sanatı – Ebru Üzeri Hat Sanatı-Şiir,İsim Yazımı-Ebru Kaligrafi

Siz değerli müşterilerimize Geleneksel Türk El Sanatları noktasında hizmet verdiğimiz önemli sanatlarımızdan biri de EBRU SANATI’ dır.

Kağıt süsleme sanatı denilince hemen ilk akla gelen ebru sanatı renklerin suyla dansı,renklerin uyumu ya da renklerin ahengi şeklinde adlandırılır çoğu zaman. Görsel olarak harikalar yaratabileceğiniz , her insanda farklı duygular uyandıran ve ülkemizde de birçok sanatçı tarafından icra edilen bu sanat hizmet verdiğimiz başlıca alanlarımızdan biridir.

İcazetli ve alanında usta hocalarımız tarafından hazırlanan bu ebru çalışmaları siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlanmakta ve istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olduğumuz ebru çalışmalarımız dilerseniz üzerlerine isim, şiir, söz vb. yazılarda gelecek şekilde size özel bir tasarım ile hazırlanmaktadır. Ebru sanatının üzerine istekleriniz doğrultusunda HAT SANATI veya KALİGRAFİ SANATI ile yazılar yazıp istemiş olduğunuz tarzda eserler hazırlamaktayız.

Sevgiliye hediye, yıl dönümü hediyesi, ofis hediyesi, ev hediyesi, doğum günü hediyesi vb. birçok farklı özel günler içinde hediye olarak etkileyici ve kalıcı bir etki yaratacaktır.

İstekleriniz doğrultusunda size özel olarak tasarlanan bu çalışmaların ebru ve hat yazıları  profesyonel hocalarımız tarafından oluşturulmakta ve tamamen el işçiliği şeklinde hazırlanmaktadır.Eser niteliğinde hazırlanan bu ürünler özel paspartulu çerçeveler ile çerçevelenip sunum ve görsellik açısından etkileyici bir halde sunulmaktadır.

Dilerseniz; gül ebrusu, karanfil ebrusu, taraklı ebru, İspanyol ebru, laleli ebru vb. olarak hazır ürünlerimizden de satın alıp ofisinizin, evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Geleneksel Türk El Sanatları ile dekorasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Sitede görmüş olduğunuz çalışmalar ile alakalı bilgi almak ve varsa düşüncelerinizi fikirlerinizi bizimle paylaşıp bu tarz özel bir çalışmalar için iletişim kurmak isterseniz, iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aşağıda daha önceden müşterilerimize hazırlanan çalışmalardan örnekler yer alıyor. Resimleri büyük görmek veya size özel olarak benzer bir çalışma yaptırmak istiyorsanız resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Galeri devamında boş ebru modellerini de incelemeyi unutmayın!

Örnek çalışmalarımız gibi aşağıdaki yazısız ebru modellerimizi beğenip üzerine dilediğiniz ismi, şiiri, güzel sözü veya herhangi bir metni yazdırabilirsiniz. Bunun için de resimler üzerine tıklamanız yeterlidir.