Kaligrafik Davetiye – Davetiye Zarfı Üzerine İsim Yazımı – Hattat Davetiye

Davetiye Zarfı Üzerine Güzel Yazı Kaligrafi (Hat) Sanatı ile İsim Yazımı

KURUMSAL – PROTOKOL – AÇILIŞ – DÜĞÜN – NİKAH DAVETİYE YAZIMI

Davetiyenin Önemi Ve Davetiye Zarfı Üzerine İsim Yazımı

         Eğer hayalinizdeki düğünü, organizasyonu yapmak istiyorsanız, buna en uygun davetiyeyi bularak başlamalısınız. Çünkü konuklarınızı düğünden haberdar edecek, organizasyonunuzu herkese duyuracak yegane araç sizin seçip hazırlayacağınız davetiyelerdir. Davetiyeniz, konuklara düğününüz, organizasyonunuz hakkında düşündüğünüzden daha çok bilgi verir. Bu sebeple davetiye seçiminde titiz ve sabırlı olmak gerekir.
     
        İnsan sevdikleri için her şeyin en iyisini ister. Sevdiklerini mutlu gününde hep yanında ister. Sevdiklerinizin yanınızda olması size verdikleri değerin göstergesidir. Mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz bu değerli insanları davet ederken onlara gönderdiğiniz davetiyeler sizin onlara verdiğiniz değerin bir göstergesi değil midir? Tabiki öyledir…

NEDEN DAVETİYE ÜZERİ GÜZEL YAZI (KALİGRAFİ – HAT SANATI) ?

         Davetiyenizi özel bir şekilde seçtikten sonra sıra sevdiklerinize göndereceğiniz bu davetiyenin üzerine onların isimlerini yazmaya gelmiştir…İşte bu sırada ekibimiz ile birlikte devreye girerek davetiyelerinizin üzerine modern yazı stilleriyle özel bir şekilde davetlilerinizin ismini yazıyoruz.
         Son zamanlarda davetiyelerinde farklılık yaratmak isteyen çiftler, şirketler, kurumlar, profesyonel bir hizmet almak için bizi tercih edip özel bir şekilde bu yazım hizmetini almaktadır. GÜZEL YAZI SANATI KALİGRAFİ ile davetiye zarfı üstü yazılarınızı yazdırarak davetlilerinize o güne dair hoş bir hatıra bırakabilirsiniz…
        Eğer siz de davetiye yazılarınızın kişiye özel olmasını ve günümüzün davetiye üstü yazılarında moda haline gelen kaligrafi ile yazılan davetiyelerden organizasyonlarınızda kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 •  Ankara Merkezli Olmakla Birlikte Türkiye’nin Her Yerinden Sipariş Almaktayız…
  • Davetli listeniz ile davetiye zarflarınızı (veya diğer dokümanlarınızı) bize ulaştırmanız yeterlidir.
  • Kaligrafi çalışmaları tek bir kaligraf tarafından (tek elden) yazılmaktadır, dolayısıyla yazı karakterinde farklılık oluşmamaktadır. Bu sayade bütün davetlilerinize aynı özenle hazırlanmış davetiyeleri verebilirsiniz.
  • 7/24 saat hizmet vermekteyiz.
  • Türkiye’nin her yerine kargo ile hızlı bir şekilde siparişleri hazırlayıp göndermekteyiz.
  • Üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti en önemli prensibimizdir.
Profesyonel ve estetik çalışmalarımız ile davet ve organizasyonlarınızın daha kalıcı ve etkileyici olması için katkı sunmaktayız. Farklı boyut, ebat ve renklerde kaligrafi çözümlerimiz ile alternatif seçenekler oluşturmaktayız.
Davetiyelerinizi profesyonel ellerde herhangi bir zarar görmeden en güzel şekilde hazırlatmak isterseniz, sizinde organizasyonunuza renk katmaktan mutluluk duyarız.

Fiyatlarımız yazı stiline gçre değişmekle birlikte adet sayınıza göre de indirimlerimiz mevcuttur. Her müşterimizin zevkine ve bütçesine uygun bir yazı stilimiz mevcuttur. 

Aşağıda siz değerli müşterilerimizlerimizden bazıları için hazırlanan çalışmalardan örnekler yer alıyor. Sizde burada yer alan yazı stillerini inceleyebilir, beğendiğiniz yazı stilini kendi davetiyelerinizde görmek için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz…

Resimleri büyükçe görmek, davetiyelerinizin bu şekilde özel bir yazı stili ile yazılması için randevu almak isterseniz, iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz…