ÖRNEKLERE DÖN

Örnek: #2348

Resimli Logolu Çini Plaket Tabaklar

Çini Tabak Plaket

Kurumsal hediyelik plaket çini tabak ürünleri noktasında sektörde on yılı aşkın süredir profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Marka olarak sanatçılardan oluşan ekibimiz çini tabakları ile sizlere özel ürünler hazırlamaktadır.
Plaket çini tabaklarımız sizin isteklerinize göre tasarlanmaktadır. Sıradan plaketlerden farklı olarak tamamen el işçiliği ve kişiye özel tasarım şeklinde hazırlanan çini plaket tabaklar özel ve etkileyici bir hediye olmaktadır. Çinili tabaklar kenarları kabartmalı olup tamamen el dokuru el işçiliği çini tabaklardır.
Çinili plaket tabaklarımız resim veya logo baskı şeklinde hazırlanabildiği gibi hat yazılı çini tabaklarımızda mevcuttur. Çinili plaket tabak fiyatları ebat, adet sayınız ve seçeceğiniz modele göre değişmektedir. Çinili plaket tabaklarımız özel kadife kutularında ayaklıkları ile birlikte gönderilmektedir ayrıca duvara asılabilecek tarzda üretilmektedir.
Çinili plaket tabaklarımız logo baskılı tabak, resim baskılı tabak, fotoğraf baskılı çini plaket, kurumsal hediyelik çini tabak, kadife kutulu çini tabak, hat yazılı çini plaket tabak, çini tabağa kaligrafi, tabağa baskı, özel tasarım tabak, el dokuru çini tabak vb. şekillerde sizlerin isteklerine göre üretilmektedir. Tüm ürünler markamız güvencesinde olup garantili olarak sizlere gönderilmektedir. Çinili tabaklarımız sanatçılarımız tarafından kişiye özel hazırlanır. Sizde kurumsal hediyelik olarak özel ve etkileyici bir hediye düşünüyorsanız çini plaket tabaklarımızı inceleyebilir çinili plaket fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

YAZIDASANAT

Bu Çalışmaya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.