• Düğün Davetiyesi Üzerine İsim Yazımı Hk.

  Tarih: 21 Temmuz 2016, Yazar: Ümit Kalaycı, Kategori: Blog.

   

  Düğün her çiftin ömründe bir kez yaşayacağı en önemli özel gün…

  Son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan GÜZEL YAZI SANATI KALİGRAFİ ile davetiye zarfı üstü yazılarınızı yazarak davetlilerinize o güne dair hoş bir hatıra bırakabilirsiniz…

  Protokol Davetiye Yazısı - Özel davetiye yazımı

  HATTAT DAVETİYE

  Davetiye üstü yazılar kişiye özel olmakla beraber geleneksel el sanatlarından hat sanatı(kaligrafi) ile yazılarak çok daha şık bir hale gelmektedir .
  Bir çok şirket , kurum kuruluş , firma , otel vb.  ; ünlü sanatçılar , iş adamları , ve kişiler  özel günleri için hazırladıkları davetiyeleri kaligrafi sanatı ile renklendirip o günü daha özel bir hale getiriyor…

  Çiftlerin yaşamlarını sonsuza kadar birleştirdiklerinin resmi bir temsili olan düğünlerde her detayın ayrı ayrı önemi vardır. En ince düşüncelerle hazırlanan düğün organizasyonlarının her detayında aşkın yanı sıra çiftin kendi özel birlikteliklerinin tüm güzellikleri barınır.Her düğün hazırlığında davetiye seçimi zengin çeşitliliği ve farklı fikirlerin etkisiyle karara varmak oldukça zorlu olabilir. Farklı fikirlerin ve davetiyelerin öne çıktığı bu süreç kararsızlıklar dolayısıyla uzar.

  Çiftlerin yaşamlarını sonsuza kadar birleştirdiklerinin resmi bir temsili olan düğünlerde her detayın ayrı ayrı önemi vardır. En ince düşüncelerle hazırlanan düğün organizasyonlarının her detayında aşkın yanı sıra çiftin kendi özel birlikteliklerinin tüm güzellikleri barınır.

  HATTAT DAVETİYE İSTANBUL - DAVETİYE YAZIMI

  Her düğün hazırlığında davetiye seçimi zengin çeşitliliği ve farklı fikirlerin etkisiyle karara varmak oldukça zorlu olabilir. Farklı fikirlerin ve davetiyelerin öne çıktığı bu süreç kararsızlıklar dolayısıyla uzar.

  Davetiyelerinizin üzerine davetlilerin isim ve soyadlarını yazmak aslında düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir. Kullandığınız kağıdın yüzeyine, uygun bir kaligrafi kalemi bulamamanız halinde, sonuç hüsran ile sonuçlanabilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında, maalesef davetiyemiz kullanılmaz hale gelecektir. Bir diğer başarısız senaryoda, yazının özensiz ve istediğiniz kalitede olmaması olabilir. Sizde biliyorsunuz ki, konuklarınızın davetiyenizi aldığında ilk bakacağı yer, zarf üzerine isminin nasıl yazıldığına bakmak olacaktır.

  Davetiye üzerine isim yazmak için, profesyonel anlamda kendini geliştirmiş ve zamanında teslimat yapan kaligrafi sanatçıları bulunmaktadır. Bu kişiler, bin bir zorluklar ile seçmiş olduğunuz davetiyenin zeminine, özel bir tasarım ve estetik güzel yazı modeli ile konukların adlarını yazmaktadır.

  Zarlarını ellerine alan davetlileriniz, kaligrafi ile yazılmış adlarını gördüklerinde kendilerini özel hissedecek ve üzerinde ismi bulanan bu sanat eserini baş köşesine koyacaktır. Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da, matbaalar her türlü kalitede baskı yapabilme kapasitesine sahip olsalar da, sevdiğiniz bir insana güzel bir el yazısı ile hediye sunmak, her zaman farklı bir etki bırakacaktır. Çünkü el sanatlarımız hala değerli ve bu tür programlarınız da kaligrafi sanatını, dekorasyon ya da makalemizin ana başlığı davetli isimi yazımı gibi bir konuda kullanmak, sizin için bir artı olacaktır.

Bu Çalışmaya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.