• YAZIDASANAT

  Tarih: 10 Temmuz 2016, Yazar: Ümit Kalaycı, Kategori: Blog.

   

   

  YAZIDASANAT

  Geçtiğimiz yıllarda farklı marka ve web siteleri üzerinden hizmet veren ekibimiz, Geleneksel Türk El Sanatları alanındaki 10 yılın üzerindeki deneyimin ardından 2015 yılı itibarı ile YAZIDASANAT markası adı altında sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.

  YAZIDASANAT, ekibimiz tarafından başarıyla tamamlanan birçok proje hazırlanan binlerce sipariş sonrasında, mutlu müşterileri beraberinde getiren ürün ve hizmetlerimizi küresel çapta sunmak amacıyla seçilen yeni bir kimliktir. Bu marka (sahibi) Ümit KALAYCI tarafından yılların bilgi ve tecrübesi ile oluşturulmuş olup alanında usta sanatçılar ile çalışmalarına devam etmektedir.

  Ekibimiz kaligrafi, hat, rölyef (bakır-alüminyum-pirinç işleme kabartma), ebru, tezhip başta olmak üzere birçok sanat dalında profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

  Neden YAZIDASANAT ?
  Sanat dalında ilk olarak kaligrafi ve hat sanatı ile çalışmalarına başlayan marka sahibi Ümit KALAYCI güzel yazı sanatı ile çıkmış olduğu bu yolda ’’YAZI DA SANAT’’ kavramıyla yazıya sanatsal bir dokunuş yapmayı temel ilke edinip bu doğrultuda çalışmalarına devam etmiştir. Ekibimiz vermiş olduğu hizmetler ve ürünlerde güzel yazı (kaligrafi,hat) sanatı ağırlıkta olduğu için bu şekilde bir marka ile yoluna devam etmektedir.

   

Bu Çalışmaya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.